Bölüm yönetiminde değişim

Bölüm yönetiminde değişim

np_new_chair

Doç. Dr. Tolga Ayav’ın yeni bölüm başkanı olarak göreve başladığını duyurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Yeni bölüm başkanı, yardımcıları olarak Dr. Öğr. Üyesi Işıl Öz ve Dr. Öğr. Üyesi Nesli Erdoğmuş ile birlikte çalışacaktır. Yeni yönetimi kutlar, görevlerinde başarılar dileriz.
Bölümü hedeflerine ulaştırmak ve öğretim üyeleri ve öğrencilerin standartlarını yükseltmek için verilen özveri dolu 3 yıllık bir hizmetin ardından, Doç. Dr. Murat Erten görevini devretmiş bulunmaktadır. Bu vesile ile kendisine de teşekkürlerimizi sunmak istiyoruz.
2016’da bölüme katılmasından kısa bir süre sonra, Doç. Dr. Murat Erten bölüm başkanlığı görevini üstlenmiş ve işe koyulmuştur. Sağladığı bir çok katkıdan yalnızca birkaçı şu şekilde sıralanabilir: Görevinin başlarında, GBYF 2017 Proje Pazarı ve Bitirme Projeleri Ortak Sergisi’nin bölümümüzce Teknoparkİzmir İnovasyon Merkezi’nde düzenlenmesine yardım etmiştir. Bilgi Teknolojilerinde Girişimcilik üzerine yeni açılan teknik seçmeli bir ders ile, öğrencilere KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Sertifikası verilebilmesine önayak olmuştur. Dönemi sırasında, İYTE Bilgisayar Mühendisliği Kariyer Günleri başlamış ve ilki düzenlenmiştir. Ayrıca, yeni ve büyük bir sınıf da bölümün bünyesine katılmıştır. Tüm bunlar ve birçok diğer katkılardan dolayı, müteşekkiriz.